Noteikumi

MODERNIEDARZI.LV INTERNETA VIENTES LIETOŠANAS NOTEIKUMI


Lūdzam rūpīgi izlasīt interneta vietnes moderniedarzi.lv lietošanas noteikumus (turpmāk tekstā - noteikumi), pirms sākt lietot tās piedāvātos pakalpojumus.

Interneta vietne www.moderniedarzi.lv pieder SIA Fish Farmig Taurupe, reģ.nr.40103282350, adrese “Dzintari”, Taurupe, Taurupes pagasts, Ogres novads, LV5064

 • Ja Apmeklējot interneta vietni www.moderniedarzi.lv un izmantojot vietnē izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

 • Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.moderniedarzi.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

 • Informējam, ka SIA Fish Farming Taurupe interneta vietnē www.moderniedarzi.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.moderniedarzi.lv lietošanas laikā.

 • Informējam, ka SIA Fish Farming Taurupe interneta vietnē www.moderniedarzi.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.moderniedarzi.lv lietošanas laikā.

 • SIA Fish Farming Taurupe ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.moderniedarzi.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.moderniedarzi.lv.

 • SIA Fish Farming Taurupe ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.moderniedarzi.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.moderniedarzi.lv.

 • Brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.moderniedarzi.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes vai darbības, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram www.moderniedarzi.lv interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu informēti par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad personai nav atļauts lietot interneta vietni.

 • Interneta vietnes www.moderniedarzi.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās preces un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA Fish Farming Taurupe ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.moderniedarzi.lv norādītās cenas.

 • SIA Fish Farming Taurupe neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.moderniedarzi.lv lietošanas laikā.

 • Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA Fish Farming Taurupe interneta vietnē www.moderniedarzi.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties pa www.moderniedarzi.lv norādīto kontakttālruni, vai rakstot uz e-pastu INFO@MODERNIEDARZI.LV

 • Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

 • Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtību.

 • Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.moderniedarzi.lv pieder tikai un vienīgi SIA Fish Farming Taurupe. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiks saukta pie Latvijas republikas normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī , šī persona būs pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA Fish Farming Taurupe un trešajām personām.

 • Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „ Fish Farming Taurupe atrodas interneta vietnes www.moderniedarzi.lv sadaļā KONTAKTI.

 • Pircējam vienmēr ir jāievēro interneta vietnes www.moderniedarzi.lv lietošanas noteikumus.

 • Pircējs nedrīkst izmantot interneta vietnē www.moderniedarzi.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkst izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. SIA Fish Farming Taurupe ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.moderniedarzi.lv lietošanas noteikumiem.

 • Ja SIA Fish Farming Taurupe konstatē interneta vietnē www.moderniedarzi.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, tad, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, SIA Fish Farming Taurupe ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu.

 • Aizliegts izmantot interneta vietnē www.moderniedarzi.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.moderniedarzi.lv iekļautu zīmolu vai logotipu

 • Preču saturs, apraksts un cita informācija, kas ir ievietota interneta vietnē www.moderniedarzi.lv, ir SIA Fish Farming Taurupe īpašums.

 • SIA Fish Farming Taurupe informē, ka norādot savu e-pasta adresi, pircējs piekrīt, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.moderniedarzi.lv paziņojums vai atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

 • SIA Fish Farming Taurupe” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.moderniedarzi.lv lietotājs paliks anonīms.

 • Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.moderniedarzi.lv, kļūst par SIA Fish Farming Taurupe īpašumu, kurus SIA Fish Farming Taurupe, kā interneta vietnes www.moderniedarzi.lv, īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

 • Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.moderniedarzi.lv, esat piekritis, ka SIA Fish Farming Taurupe šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 21.punktā norādītajam mērķim.

 • Uzsākot preces pasūtīšanu, pircējs piekrīt, ka interneta vietnē www.moderniedarzi.lv ievadītos datus, SIA Fish Farming Taurupe var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.moderniedarzi.lv lietošanas noteikumiem.

 • Uzsākot preces pasūtīšanu, pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

 • Tāpat, uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA Fish Farming Taurupe vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski e-pastā vai sociālajos tīklos, pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt interneta vietnes www.moderniedarzi.lv lietošanas noteikumiem, un viņa sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

 

PIEGĀDE


Piegādes maksa sākot no 3.00 Eur - piegādei ar Latvijas Pasta, Omniva vai Venipak kurjeru.

Iespēja saņemt preci uz vietas:

 • mūsu saimniecībā - Dzintari, Taurupe, Taurupes pagasts, Ogres novads

 • mūsu noliktavā - "Dukāti", Dzidriņas, Lubānas šosejas 14km, Stopiņu novads

 

APMAKSA


 1. Ja pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.moderniedarzi.lv noliktavā "Dukāti", Dzidriņas, Lubānas šosejas 14km, Stopiņu novads, LV-2130 vai noliktavā "Dzintaros", Taurupē, Taurupes pagastā, Ogres novadā, LV-5064, tiek izsniegti sekojoši pirkumu apliecinoši dokumenti:

  • Kases čeks;

  • Preču pavadzīme (pēc iepriekša pieprasījuma);

 2. Ja pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta kopā ar pasūtī'to preci vai uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu. Tāpat uz šo e-pastu tiek nosūtīta garantijas zīme precēm, kurām tas ir nepieciešams.

 3. Preces saņemšanas faktu pircējs apliecina:

  • parakstot dokumentun preču saņemšanas brīdī kādā no www.moderniedarzi.lv noliktavām;

  • parakstot dokumentu vai atstājot savu parakstu elektroniskajā termināli, ja saņem preci ar kurjera starpniecību;

  • parakstot dokumentu Latvijas Pasta nodaļā pie sūtījuma saņemšanas, ja piegāde tika nodrošināta ar Latvijas pasta starpniecību

  • ar koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai pakomātā, ja prece tika izsūtīta ar kādu no pakomātiem.

 4. Netiek pieņemtas nekādas pretenzijas par pasūtījuma nepeigādāšanu, ja preces saņemšanu apliecina kāds no augstāk minētajiem preces saņemšanas fakta apliecinājumiem.

 

ATTEIKUMA TIESĪBAS


 • Veicot pirkumu interneta vietnē www.moderniedarzi.lv, saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumu Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu” 19. punktu pircējs ir tiesīgs izmanot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesību termiņš tiek skaitīts no dienas, kad pircējs ieguvis preci valdījumā.

 • Pircējam ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst viņa vajadzībām un vēlmēm. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, olu inkubatoriem – tos apskatot tos vizuāli, pieslēdzot pie tīkla un apskatot to piedāvātās funkcijas, taču neveicot nekādas manipulācijas, tai skaitā ūdens ieliešanu attiecīgajā tvertnē vai olu salikšanu attiecīgajās vietās; tāpat nenoplēšot aizsargplēves vai ražotāja uzlīmes. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

 • Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

 • Atteikuma veidlapu var lejuplādēt ŠEIT. Atteikuma veidlapu var saņemt arī pa e-pastu vai uz vietas SIA Fish Farrming Taurupe noliktavā.

 • Pircēja pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci SIA Fish Farming Taurupe. Atgriežot preci pārdevējam, pircējam ir jānodrošina atbilstošs iepakojums preces transportēšanai.

 • Ja pircējs izmanto atteikuma tiesības, un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad pircēja pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

 • Ja pircējs izmanto atteikuma tiesības, interneta vietnei www.moderniedarzi.lv ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Nauda pircējam tiek apmaksāta tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

 • Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējs varat atgriezt preci, nogādājot SIA Fish Farming Taurupe noliktavā “Dzintari”, Taurupe, Taurupes pagasts, Ogres novads, LV5064 vai arī nosūtot preci ar Latvijas Pasta starpniecību uz “Dzintari”, Taurupe, Taurupes pagasts, Ogres novads, LV5064 ar atteikuma veidlapu. Atgriežot preci Latvijas Pasta nodaļās ir jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums - oriģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt iepakotam citā transportēšanas iepakojumā.

 • Brīdī, kad saņemiet preci, lūdzu pārliecinieties vai tā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, izmērs, krāsa un citi svarīgi parametri. Ja preces saņemšanas veids Jums ir izvēlēts ar kurjeru, lai izvairītos no pārpratumiem, pamanot uzskatāmus bojājumus iepakojumam, lūdzam jautāt kurjeram tos piefiksēt preces piegādes pavadveidlapā. Šāda darbība palīdzēs noteikt to, vai prece bojāta piegādes laikā! Ja precei ir bojāts iepakojums vai tā liekas aizdomīga, Jums ir tiesības preci nepieņemt jau piegādes brīdī. Atcerieties, izsūtot preci atpakaļ Jums jānodrošina tās iepakojums tāds, lai transportējot precei nevarētu rasties bojājums. Lai, izvairītos no pārpratumiemiem, mēs iesakam preci nosūtot atpakaļ arī apdrošināt, pretējā gadījumā par preces boajājumiem atbildību uzņemieties Jūs

 • Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā paredz, ka patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;

  • preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;

  • preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;

  • prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ, tādām precēm, kā el.zobu birste, depilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces, ja ir atvērts šo preču iepakojums un/vai ir bojāta drošības plombe;

  • prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajauksies ar citām lietām;

  • patērētājs ir pieprasījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs, ierodoties pie patērētāja, sniedz papildu pakalpojumu vai piegādā preces, kas nav nepieciešamās rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajiem papildu pakalpojumiem vai precēm;

  • patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;

  • līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu.

 

LIETOTĀJU DATU DROŠĪBA


 1. www.moderniedarzi.lv veikala apmeklēšanas un izmantošanas laikā www.moderniedarzi.lv var saņemt informāciju, kas satur personas datus:

  1. iegūstot personas datus tiešā veidā (vārds un uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese);

  2. netieši, iegūstot informāciju (piemēram: izmantojot sīkdatnes un citus tehniskus līdzekļus, lai pārraudzītu www.moderniedarzi.lv izmantošanu).

 2. Pircēju personas datus www.moderniedarzi.lv apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, www.moderniedarzi.lv izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, maiņas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.

 3. Iegādājoties Interneta veikalā www.moderniedarzi.lv piedāvātās preces un pakalpojumus, Pircējs piekrīt un atļauj www.moderniedarzi.lv reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt

 4. Pircēja personas datus, ka arī datus, kurus Pircējs turpmāk sniegs Pārdevējam, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:

  1. datu apstrāde, izriet no www.moderniedarzi.lv Pircēju pasūtījumiem, līgumsaistībām, vai datu apstrāde nepieciešama, lai noslēgtu attiecīgu līgumu (darījumu);

  2. dati ir nepieciešami Pircēju identificēšanai un uzskaitei;

  3. dati ir nepieciešami komerciālo paziņojumu (epasta un/ vai SMS) sūtīšanai;

  4. dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet no līgumsaistībām, vai no attiecīgi noslēgtajiem līgumiem (darījumiem);

  5. dati ir nepieciešami lai izskatītu Pircēja iesniegumu preču iegādei uz nomaksu.

 5. www.moderniedarzi.lv nodrošina Pircēju personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām, tiktāl, ciktāl to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, izņemot Pārdevēja partneriem, kas nodrošina www.moderniedarzi.lv interneta veikalā iegādāto preču piegādi, preču finansēšanu un pakalpojumu sniegšanu, tādā apjomā, kādā personas dati ir nepieciešami līgumsaistību izpildei.

 6. Pircējam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Minētajā sakarā Pircējs pats var ievadītos datus izmainīt vai dzēst savā lietotāja kontā vai arī informēt www.moderniedarzi.lv.

 7. Pircējam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju: 

  1. kādas ziņas par Pircēju ir iegūtas, datu ieguves avots, kad mainīta datos iekļautā informācija (ja normatīvie akti to atļauj);

  2. kādam mērķim veikta personas datu apstrāde, ziņas par personas datu saņēmējiem;

  3. informāciju par to, vai dati tikuši apstrādāti automatizēti

 8. Pircēju personas dati tiks glabāti ne ilgāk, kā to nosaka normatīvo aktu prasības. Pircējs jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu.

www.moderniedarzi.lv ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.